Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego, kto poszukuje pewnego i bezpiecznego przewozu, załadunku i rozładunku przy użyciu hydraulicznego dźwigu samochodowego. Naszą specjalnością jest transport HDS-em na terenie Krakowa i Małopolski. Dysponujemy wymaganym w tym celu sprzętem – profesjonalnym pojazdem wyposażonym w solidnego żurawia. Oferujemy jego wynajem wraz z kierowcą, który legitymuje się wymaganymi uprawnieniami i pozwoleniami. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w transporcie różnego rodzaju obiektów i przedmiotów, jak np.:

  • materiały, elementy i konstrukcje budowlane,
  • płyty chodnikowe,
  • rury,
  • metale, np. stal,
  • wypełnione kontenery,
  • maszyny,
  • szkło,
  • windy samochodowe.

Dzięki temu, że nasz HDS jest wyposażony w żurawia o dużym udźwigu, z powodzeniem podnosi nawet ciężkie przedmioty o znacznych rozmiarach. Po dowiezieniu ładunków na miejsce na życzenie klienta zajmujemy się jego rozładunkiem. Gwarantujemy sprawną i profesjonalną realizację każdej zleconej nam usługi. Nasza siedziba znajduje się Krakowie, jednak transport realizujemy na terenie całej Polski, dostarczając towary, produkty, przedmioty i inne obiekty do dowolnego zakątka kraju. W razie potrzeby możemy się zająć także załadunkiem towaru.

Oferujemy atrakcyjny cenowo wynajem specjalistycznego pojazdu, w związku z czym niskim kosztem zapewniamy efektywny transport nawet dużych ładunków. Zwrotność dźwigu HDS pozwala na zręczne manewrowanie na ograniczonej przestrzeni, co umożliwia zastosowanie go w wielu miejscach i w różnych celach. Świadczymy usługi na rzecz zarówno małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.

HDS Kraków wynajem

Poszukujesz solidnego i sprawdzonego sprzętu? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Wynajem dźwigu HDS w Krakowie jest realizowany przez naszych zaufanych pracowników, którzy służą swoim bogatym doświadczeniem i dobrą radą. Ci fachowcy mieli już do czynienia z wieloma trudnymi i nieoczekiwanymi sytuacjami, dzięki czemu wiedzą jak odpowiednio zareagować. Przechodzą oni regularne szkolenia i podnoszą swoje kompetencje, dzięki czemu kierowcy mogą się pochwalić licznymi certyfikatami i uprawnieniami, wymaganymi w tej branży. Dzięki temu wynajem HDS może przebiegać zawsze sprawniej i bezpieczniej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia warunków wynajmu pojazdu z HDS! Nasi specjaliści doradzą odpowiednie rozwiązanie w danej sytuacji i zawsze zaproponują dogodny termin realizacji usługi. Obsługujemy naszych klientów telefonicznie, mailowo, a także bezpośrednio w siedzibie na terenie Krakowa. Nie ważne, czy jesteś osobą prywatną, czy przedstawicielem konkretnej firmy – zrobimy wszystko, aby Ci pomóc!

Pozostajemy do dyspozycji klientów niezależnie od tego, czy transport dźwigiem HDS ma mieć jednorazowy charakter na terenie Krakowa bądź okolic, czy w planach jest dłuższa współpraca. Możemy zapewnić nie tylko wysoką jakość usług, ale również korzystne ceny. To zasługa wysoko kompetentnej i doświadczonej kadry, która jest największym atutem naszej firmy.