Transport materiałów budowlanych i stali Każda inwestycja budowlana wiąże się z koniecznością zapewnienia odpowiedniego zaopatrzenia. Niezbędne narzędzia, elementy konstrukcji, podzespoły oraz inne przedmioty trzeba przewieźć na miejsce realizacji, czego z reguły nie da się zrobić z wykorzystaniem standardowego samochodu osobowego. Gabaryty i waga materiałów budowlanych oraz stali sprawia, że w tym celu konieczny jest profesjonalny transport. Poszukując tego rodzaju wsparcia w Krakowie i okolicach, można zaufać naszej firmie.

Chcąc przewieźć stal albo wyprodukowane z niej wyroby, nie trzeba wynajmować drogiej ciężarówki, w przypadku której dodatkowo pojawia się problem z załadunkiem. Dużo lepszym rozwiązaniem jest transport przy użyciu hydraulicznego dźwigu samochodowego, w skrócie HDS. Jako przedsiębiorstwo z Krakowa dysponujemy takim pojazdem, oferując m.in. transport stali i materiałów budowlanych. Nasze usługi mają charakter kompleksowy, ponieważ poza samym dostarczeniem do celu produktów, towarów, narzędzi lub innych przedmiotów gwarantujemy ich załadunek, a także rozładunek. To możliwe poprzez wykorzystanie specjalnego żurawia zamontowanego na HDS-ie.

Transport stali i materiałów budowlanych

Każdy przewóz materiałów wymaga przystosowania pojazdu do ich specyfiki. Poszczególne ładunki różnią się masą, kształtem oraz wrażliwością na wstrząsy. Stal i komponenty budowlane wymagają specjalnych warunków, które HDS Podolecki będzie w stanie spełnić. Jesteśmy bardzo konkurencyjną firmą, a nasza oferta jest starannie aktualizowana i dostosowywana do bieżących potrzeb klientów chcących zrealizować transport stali lub materiałów budowlanych w Krakowie i reszcie kraju.

Za nasz sukces odpowiadają doświadczeni i wyspecjalizowani w wymagane uprawnienia fachowcy, którzy terminowo i sprawnie realizują tego typu zlecenia. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu i niezwykłemu zaangażowaniu zamówienia są realizowane bez zarzutu, a klienci zyskują poczucie bezpieczeństwa i zaufania do firmy. Należy również docenić cały pion logistyczny, który dokładnie planuje trasę każdego transportu stali i materiałów budowlanych. Pamiętamy o uwagach kierowanych przez klientów, tak aby wyeliminować przeszkody i sprawnie wykonać powierzone zadanie. Transport tak specyficznych rzeczy wymaga dbałości o każdy szczegół, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno naszym klientom, jak i pracownikom.

Ponieważ pojazd, którym realizujemy zlecenia, jest zwrotny, można nim wjechać nawet w trudno dostępne miejsca. To znacznie ułatwia manewrowanie nawet na mocno ograniczonej przestrzeni, a właśnie często na takim obszarze realizuje się inwestycje budowlane. Niezależnie od tego, jak dużo materiałów budowlanych i stali jest do przewiezienia, można liczyć na naszą kompleksową pomoc. Gwarantujemy pewny i bezpieczny transport nie tylko na terenie Krakowa, ale również w całej Polsce. Docieramy wszędzie tam, gdzie nasi klienci chcą dostarczyć swoje ładunki.

Jesteśmy w stanie załadować, przewieźć i rozładować duże ilości stali bez względu na jej formę. Czy są to rury, blachy, profile, czy może bardziej rozbudowane konstrukcje, możemy zagwarantować wysoką jakość i zarazem konkurencyjne stawki świadczonych usług.